testi.xyz

136 dg – drip testo

attendere prego...

heazy:

136 jena grup pa halle
136 t bojm bang po na talle

136 tu bo lek tu bo lek
ti akoma tu na njek tu na njek

duket si loj na jena n game
t boj headshot ti tu levis me frame

edhe me gang un vi te marr
edhe dhipa bro un ma shum kam

heazy me kiron ne per rruget
tu bo xhiro me gang me kapuce

hoodie perher na kena n kok
smun me na kap ti me my bro

gang gang me vllajn n’ italy
do tja blej mamit nje aud bardh e zi

136 to bo hita still jetese
grupi jot tu bo sh+ta per sempre
as per policin sdum me ja dit
tu punu per famen perdit perdit

me jeans amiri po punojm
me ta plas hekrin eshte gati my bro

ajo shum e bukur po shum b+tch
je shum i miri m thoshte kjo dhip

ne fund ja doli tu m than du d+ck
dhe un ja dola tu i than ik ik

cdo dit tu mpyt kur do ma blejsh benzin
un tu menu si me è lon pa hatin’

fansat tu mpyt ku do dali
me bo miliona na tgjithe jena gati

ti tu mfol mu per drogat qe pin
un pot flas ty per paret qe boj

kiro:

kiro coming through n aventador
jo spo ta varim ty skena koh
c’pari po m shaje tash m pyt si e bon
sa mir shet pordh me dhipin tond
136 yeh jena 300 n or
kur kthehesh nga ne kena ik ka koh
ku po shkon b+tch ku po shkon
se po afrohesh n territorin ton
jo ti mos e tejkalo
se ti vetes do i bosh dom
tash dhe dhipi jot thot se m don
jo spaguj me euro paguj me pounds
verse 1:
me and my brudda heazy smoking hookah with yo b+tch
sdalim me ty jo se do dalesh snitch
2020 rruga jon mu bo rich
136 po shperdnahena si virusi n kin

tu ngrejt livelin shpejt si bugatti
n party jena tgjithe me shishe bacardi

ti po m flet ti po m flet per gang
ti nuk na njeh jena diamond gang

njerez qe njoh tu bo pare t pista
tu bo kshtu menojn qe jan gangsta

kur i fusin n burg hapin dhe assin
nuk jan gangsta kto, jan vec bugiardi

kur i tako n rrug tpysin per kafe
sjan shok kta jo, jan snitcha me halle

136 ne per rruge jena gang
njgoje ket hit dhe maje permen

- 136 dg testo

Testi di Random